UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@qwerty.. - Od dekad płacimy. Deficyt był jest i będzie. Prawda się nie sprzeda w ustach polityków opozycji. Wzrost wpływów z VAT, obniżenie luki VAT, spadek inflacji, wzrost PKB. Przynajmniej nie zaciągnęli hamulca gospodarce jak Morawiecki.