UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

123 mld gdyby pis był u władzy to połowa do rydzyka a część na inne kościoły, garnki, patelnie. Reszta dla wiadomo kogo

Jamaleg

Anuluj