UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
123 mld gdyby pis był u władzy to połowa do rydzyka a część na inne kościoły, garnki, patelnie. Reszta dla wiadomo kogo
Jamaleg
123 mld gdyby pis był u władzy to połowa do rydzyka a część na inne kościoły, garnki, patelnie. Reszta dla wiadomo kogo
Jamaleg