53
12.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czy w ogóle jest lub był ktoś kto wam odpowiadał ? Chyba kibol ?
(2025.12.12)

info

4  
  18
Gadają i gadają a ludzie nie mają podłączęń do kanalizacji miejskich i wody z rurociągów.
pieniężnianin (2025.12.12)

info

11  
  1
@kahatella - U psisiurkow też był taki co walczył o kasiore jadąc w zimie cabrio czy innym ciągnikiem do Brukseli
Jawamkaczoraniewybieralem (2025.12.12)
Ok.
(2025.12.12)

info

4  
  0
Protest nie powinien być mile widziany w Elblągu. Co już zapomnieli ludzie jak Kolej Nadzalewową blokował
(2025.12.12)

info

12  
  0
propaganda w wykonaniu portelu na wysokim poziomie. piszcie piszcie, nie wszyscy ludzie jeszcze przejrzeli na oczy
Jacyna (2025.12.12)

info

12  
  0
Cześć Polaków walczy o zabezpieczenie a cześć jest przeciw
Polacy vs pisowcy (2025.12.12)

info

4  
  3
Jedni chcą zabezpieczenia przed na jazdę ruskich Drudzy na nich już czekają z kwiatami
Polexit i Sowietyzacja (2025.12.12)

info

3  
  9
To jest moja pierwsza kadencja, ale nie ostatnia. Nie miałem czasu ziewać...
(2025.12.12)

info

7  
  0
Władze Holandii przyjęły ustawę, która wprowadzi ogólnokrajowy zakaz używania fajerwerków po Sylwestrze 2025 roku, a nadchodzący sylwester będzie ostatnim, podczas którego obywatele będą mogli kupować i odpalać fajerwerk. Na taką samą ustawe czekamy w Polsce.