A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Gadają i gadają a ludzie nie mają podłączęń do kanalizacji miejskich i wody z rurociągów.
@kahatella - U psisiurkow też był taki co walczył o kasiore jadąc w zimie cabrio czy innym ciągnikiem do Brukseli
Protest nie powinien być mile widziany w Elblągu. Co już zapomnieli ludzie jak Kolej Nadzalewową blokował
propaganda w wykonaniu portelu na wysokim poziomie. piszcie piszcie, nie wszyscy ludzie jeszcze przejrzeli na oczy
To jest moja pierwsza kadencja, ale nie ostatnia. Nie miałem czasu ziewać...
Władze Holandii przyjęły ustawę, która wprowadzi ogólnokrajowy zakaz używania fajerwerków po Sylwestrze 2025 roku, a nadchodzący sylwester będzie ostatnim, podczas którego obywatele będą mogli kupować i odpalać fajerwerk. Na taką samą ustawe czekamy w Polsce.