UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@qwerty.. - Od dekad płacimy. Deficyt był jest i będzie. Prawda się nie sprzeda w ustach polityków opozycji. Wzrost wpływów z VAT, obniżenie luki VAT, spadek inflacji, wzrost PKB. Przynajmniej nie zaciągnęli hamulca gospodarce jak Morawiecki.


Anuluj