UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wstyd za elblążan którzy na niego głosowali. Jakby nie mogli na swojaka Znowu powstanie coś w stylu zimnych term w Lidzbarku. Elbląg nic nie dostanie, może jakieś grosze. Elbląskie KO nic nie może, a moze motorówka pomoże.

bra

Anuluj