UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wstyd za elblążan którzy na niego głosowali. Jakby nie mogli na swojaka Znowu powstanie coś w stylu zimnych term w Lidzbarku. Elbląg nic nie dostanie, może jakieś grosze. Elbląskie KO nic nie może, a moze motorówka pomoże.

bra