UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak ci się taka ustawa podoba, to już jedź do Holandii, a w Polsce daj żyć normalnym ludziom...
Bezproblemowy
Jak ci się taka ustawa podoba, to już jedź do Holandii, a w Polsce daj żyć normalnym ludziom...
Bezproblemowy