A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
protas liczymy na ciebie wybuduj nam termy, gdzieś tam pod nami jest ciepła woda....
Dziwne ze wogole jakies elblaskie medium pisze o tym scammerze.
Z Elbląga do Gdańska codziennie dojeżdża do pracy 6000 osób a ile do Olsztyną
To ten geniusz co wydał kasę na termy w Olsztynie gdzie nie było wody ? (żadnej )
@bra - wstyd za elblązan którzy na pis głosowali prawda wet?
Mam już dość tego mitomana podobnie jak jurija motorówki. KO piwinno się ich jak najszybciej pozbyć w przeciwnym wypadku Polacy dojdą do władzy i nie dadzą się już mamić.
No proszę trzy zdania prawdy o Jacku Protasie Grażynie Kluge i Wciśle i post został skasowany... No cóż Panie Nadredaktorze rozumiem że sponsor życzy sobie pozytywnego przekazu to ma być pozytywny przekaz a gdy ktoś płaci to wolność słowa prawda czy Konstytucja już nie mają znaczenia.... Smutne jak się nam wolna prasa skundliła...
Pan Redaktor wziÄ…Å‚ siÄ™ za dziennikarstwo europejskie :-)
Władze Holandii przyjęły ustawę, która wprowadzi ogólnokrajowy zakaz używania fajerwerków po Sylwestrze 2025 roku, a nadchodzący sylwester będzie ostatnim, podczas którego obywatele będą mogli kupować i odpalać fajerwerk. Na taką samą ustawe czekamy w Polsce.
W Niderlandach, bo państwo Holandia nie istnieje, również dozwolona jest eutanazja, prostytucja to opodatkowany zawód, narkotyki są legalne, małżeństwa homoseksualne dozwolone, i wiele innych ciekawostek. A ja mam taki pomysł zamiast z NORMALNEJ POLSKI robić Nederland po prostu wyjedź tam gdzie ci lepiej.