UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja nie rozumiem jak mieszkańcy Elbląga mogą głosować na PO. Przecież oni niszczą rujnują nasze miasto. Cały czas spada liczba mieszkańców Elbląga, W Elblągu są słabo realizowane inwestycje, Elbląg stał się jednym z najgorszym miast do życia,