UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Już nie te czasy byśmy musieli się wzorować i naśladować dekrety innych państw. Widać że mało świata widziałeś bo próbujesz coś zaimponować, tyko że by ciebie zrozumieć trzeba się zaniżyć do twojego poziomu a to nie będzie takie proste !
Obywatel świata