Wybrany wątek opinii

Władze Holandii przyjęły ustawę, która wprowadzi ogólnokrajowy zakaz używania fajerwerków po Sylwestrze 2025 roku, a nadchodzący sylwester będzie ostatnim, podczas którego obywatele będą mogli kupować i odpalać fajerwerk. Na taką samą ustawe czekamy w Polsce.
(2025.12.12)
Już nie te czasy byśmy musieli się wzorować i naśladować dekrety innych państw. Widać że mało świata widziałeś bo próbujesz coś zaimponować, tyko że by ciebie zrozumieć trzeba się zaniżyć do twojego poziomu a to nie będzie takie proste !
Obywatel świata (2025.12.12)
Jak ci się taka ustawa podoba, to już jedź do Holandii, a w Polsce daj żyć normalnym ludziom...
Bezproblemowy (2025.12.12)
Powrót do komentarzy