Wybrany wątek opinii
Władze Holandii przyjęły ustawę, która wprowadzi ogólnokrajowy zakaz używania fajerwerków po Sylwestrze 2025 roku, a nadchodzący sylwester będzie ostatnim, podczas którego obywatele będą mogli kupować i odpalać fajerwerk. Na taką samą ustawe czekamy w Polsce.
Do moderacji
Odpowiedz
6
8
Już nie te czasy byśmy musieli się wzorować i naśladować dekrety innych państw. Widać że mało świata widziałeś bo próbujesz coś zaimponować, tyko że by ciebie zrozumieć trzeba się zaniżyć do twojego poziomu a to nie będzie takie proste !
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
Jak ci się taka ustawa podoba, to już jedź do Holandii, a w Polsce daj żyć normalnym ludziom...
Do moderacji
Odpowiedz
7
0