A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ja mam pytanie co przez te kilka lat, od ostatniej takiej samej sytuacji, zrobiły władze tego miasta aby nie doszło do właśnie czegoś takiego? Był czas coś z tym zrobić a nie dzisiaj prosić miwszkańców aby zabezpieczyli swoje samochody...
@#zainteresowany# - pomarzyć dobra rzecz, jeszcze się zdziwisz bo zamiast tego dostaną nagrody
Co za bzdury piszesz, przy tak intensywnych opadach żadne drzewa czy zieleń nie uchronić miasta, bo nie przyjmą tyle wody. Trzeba rozbudować infrastrukturę hydrotechniczną. A jak betony Ci przeszkadzają to można na przedmieścia, na wieś lub do lasu się wyprowadzić
Kartoniarz, wskaż mi miasto, które przyjmie taką ilość wody na dobę, przy zadbanych studzienkach? Na wakacjach, w Norwegii doświadczyłem niedawno opady rzędu 70mm/m2,doszło do podtopień i osunięć ziemi. Z naturą i swoją głupotą nie wygrasz.
To jest skandal. Ludzie stracili mienie, dorobek własnego życia. Czy ktoś ostrzegł mieszkańców??? Były jakieś komunikaty ??? Mieszkania nie przesuniesz ale samochody podtopione ??? Dla mnie to skandal. , że do tego doszło. To pokaż amatorki. Do tego wczoraj Wciska i Gelert promowali program zadłużania Elbląga ze względu na cofkę. Brak wyobraźni nastawiony na zbijanie politycznego kapitału... Gdzie oni teraz są ? Tak się martwią o nas a jak trzeba pomóc, zlapac za łopatę czy worek to ich nie ma.... TAK SIE KONCZY GLOSOWANE W MIESCIE NIE MA GOSPODARZA TYLKO NA TOWARZYSZA PARTYJNEGO.. LUDZIE OBUDŹCIE SIE.
Gdzie jest zbiornik retencyjny obiecywany na plakatach wyborczych w 2018 roku przez człowieka, którego lud wybrał ponownie? Brawo wy!!!
Wyżej i mamy trochę więcej zieleni.
TY, "cowka"-a co to jest?
No sztab kryzysowy... jego szef ma się raczej dobrze. I emerytura i pensja. W oświadczeniu majątkowym wyglądało to mega przepaśnie.
Co roku każdy mieszkaniec płaci podatek od tzw deszczówki, bądź jak kto woli od wód opadowych. Z założenia ów podatek miał iść na udrożnienie studzienek burzowych. Może ma ktoś wiedzę gdzie idą te pieniądze, bo jakoś nie widzę, aby po wprowadzeniu tego jakże istotnego podatku, sytuacja z zalania mi ulic uległa poprawie.