Wybrany wątek opinii
To jest skandal. Ludzie stracili mienie, dorobek własnego życia. Czy ktoś ostrzegł mieszkańców??? Były jakieś komunikaty ??? Mieszkania nie przesuniesz ale samochody podtopione ??? Dla mnie to skandal. , że do tego doszło. To pokaż amatorki. Do tego wczoraj Wciska i Gelert promowali program zadłużania Elbląga ze względu na cofkę. Brak wyobraźni nastawiony na zbijanie politycznego kapitału... Gdzie oni teraz są ? Tak się martwią o nas a jak trzeba pomóc, zlapac za łopatę czy worek to ich nie ma.... TAK SIE KONCZY GLOSOWANE W MIESCIE NIE MA GOSPODARZA TYLKO NA TOWARZYSZA PARTYJNEGO.. LUDZIE OBUDŹCIE SIE.
Do moderacji
Odpowiedz
26
10
@Bhima - Masz rację, ale do wyboru byli tylko towarzysze partyjni.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
@Bhima - A co, ludzie mózgu nie mają? Przecież to juz nie pierwszy raz w tym miejscu jest taka sytuacja, jak są intensywne opady deszczu od kilku dni, to juz z zasady powinno się auto przeparkować z dala od Kumieli. Co innego z zakupem mieszkania w tym miejscu, to juz trzeba być wyjątkowym dzbanem, żeby to zrobić. Rozumiem dewelopera, oni kierują się zyskiem, a ziemia w tym miejscu na pewno była tania (gotowe mieszkania juz nie bardzo), natomiast tych którzy kupili mieszkania na terenach zalewowych, to naprawdę nie rozumiem. Ludzie, sprawdzajcie co, od kogo, a przede wszystkim gdzie kupujecie, to nie będzie płaczu, że dorobek życia poszedł się...
Do moderacji
Odpowiedz
27
1
@Arni - Nie, byli normalni. Jednak zostali
obsmiani przez elyty lokalne
Do moderacji
Odpowiedz
3
1