UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co roku każdy mieszkaniec płaci podatek od tzw deszczówki, bądź jak kto woli od wód opadowych. Z założenia ów podatek miał iść na udrożnienie studzienek burzowych. Może ma ktoś wiedzę gdzie idą te pieniądze, bo jakoś nie widzę, aby po wprowadzeniu tego jakże istotnego podatku, sytuacja z zalania mi ulic uległa poprawie.
gery