UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co roku każdy mieszkaniec płaci podatek od tzw deszczówki, bądź jak kto woli od wód opadowych. Z założenia ów podatek miał iść na udrożnienie studzienek burzowych. Może ma ktoś wiedzę gdzie idą te pieniądze, bo jakoś nie widzę, aby po wprowadzeniu tego jakże istotnego podatku, sytuacja z zalania mi ulic uległa poprawie.

gery