UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No sztab kryzysowy... jego szef ma się raczej dobrze. I emerytura i pensja. W oświadczeniu majątkowym wyglądało to mega przepaśnie.
No sztab kryzysowy... jego szef ma się raczej dobrze. I emerytura i pensja. W oświadczeniu majątkowym wyglądało to mega przepaśnie.