A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To że nie czyszczą itd to nic ALE wczoraj słyszałem jak dyrektor zarządzania kryzysowego mówił że wszystko pod kontrolą. Haha. No widać. Przecież wiadomo jaka sytuacja jest w tych częściach miasta. Może trzeba było w nocy poustawiać worki z piaskiem, strażackie zapory. Najwyżej by się nie przydały i nastepnej nocy by sprzątnęli a tak... Znów wylało
Pozdrawiam zainteresowanych kupnem mieszkań w ELZAM TOWER...
Elzam budują budynek Elzam Tower na Obwoźnej powinien walczyć o poszerzenie kanału Kumieli wzdłuż ich działki od strony ulicy Fabrycznej. Teraz nie dość że mieszkania nie idą to jeszcze garażowiec zalewa będzie. Od lat wąski zaromośnięty rów od przepustu na Grunwaldzkiej spiętrza odcinki wczesniejsze i nikt nic z tym nie robi tylko czasem brzegi kosi z trawy.
póki co, wszystkie komentarze są trafne i adekwatne do sytuacji - nie wiem dlaczego ktoś ocenia łapką w dół te komentarze haha
Gratuluje rozumu
Działąnia naszych władz w pełnej krasie. Żadne. Cowki nie ma a ulice zalane. Czekam na fotki szeroko uśmiechniętych naszych włodarzy. Oni tak lubią. Można im trąbić miesiącami a to jak grochem w beton. Uśmiechają się na fotkach i wszystko okeeej. O odmuleniu Kumieli i oczyszczaniu burzówek.... ale po co ja się produkuję, to obraz obecnych rządów. Caly czas pokazują że się do tego nie nadają.
@meziiiii - Bo to zabetonowany lelektorat poko.
Tak rzadzicie w Elblągu nieudacznicy. Trawniki zarosniete nie wykoszone wszędzie zielsko. Rzeką kumiela nie oczyszczona zarosnieta. Po prostu won że stołków za ten stan miast.
I teraz wszyscy poszkodowani powinni złożyć pozew zbiorowy przeciw miastu, bo jak kilka miesięcy temu sygnalizowałem że mamy suszę i to dobry moment na oczyszczenie koryta Kumieli, wzmocnienie i naprawienie brzegów, stworzenie nowych zabezpieczeń w newralgicznych miejscach to nie chcieli słuchać. To teraz każdy kto ma jakiś związek z zabezpieczeniem przeciwpowodziowym w mieście powinien wyłożyć kasę z własnej kieszeni plus miasto powinno z ubezpieczalni i własnego budżetu odkupić mienie mieszkańcom.
Wszyscy w rytm piosenki reggeae "łoj łoj jojojo" Przytoczę tu definicję głupoty: Głupota to brak rozumu, przejawiający się brakiem bystrości, trudnościami w rozumieniu istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywaniu i kojarzeniu faktów. Pozdrawiam włodarzy i mieszkańców - wiernych ich wyborców.
Moj komentarz na temat lokalnej władzy, który bym tu chciał umieścić na pewno nie przejdzie.