UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja mam pytanie co przez te kilka lat, od ostatniej takiej samej sytuacji, zrobiły władze tego miasta aby nie doszło do właśnie czegoś takiego? Był czas coś z tym zrobić a nie dzisiaj prosić miwszkańców aby zabezpieczyli swoje samochody...
Elf