Wybrany wątek opinii
Działąnia naszych władz w pełnej krasie. Żadne. Cowki nie ma a ulice zalane. Czekam na fotki szeroko uśmiechniętych naszych włodarzy. Oni tak lubią. Można im trąbić miesiącami a to jak grochem w beton. Uśmiechają się na fotkach i wszystko okeeej. O odmuleniu Kumieli i oczyszczaniu burzówek.... ale po co ja się produkuję, to obraz obecnych rządów. Caly czas pokazują że się do tego nie nadają.
Do moderacji
Odpowiedz
56
13
TY, "cowka"-a co to jest?
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@t7ior - Może taka mała krówka? Kolega pewnie w Anglii już tyle czasu że mu się miesza?
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Cofki.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Od cofki to co najwyżej Bulwar podleje, ale jest to spokojne rozlanie siecwody. Zawsze Kumieka jako rwącą gorska rzeka wyrządzała krzywdę misstu.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0