Wybrany wątek opinii

Działąnia naszych władz w pełnej krasie. Żadne. Cowki nie ma a ulice zalane. Czekam na fotki szeroko uśmiechniętych naszych włodarzy. Oni tak lubią. Można im trąbić miesiącami a to jak grochem w beton. Uśmiechają się na fotkach i wszystko okeeej. O odmuleniu Kumieli i oczyszczaniu burzówek.... ale po co ja się produkuję, to obraz obecnych rządów. Caly czas pokazują że się do tego nie nadają.
(2025.07.29)
TY, "cowka"-a co to jest?
t7ior (2025.07.29)
@t7ior - Może taka mała krówka? Kolega pewnie w Anglii już tyle czasu że mu się miesza?
heniek6 (2025.07.29)
Cofki.
(2025.07.29)
Od cofki to co najwyżej Bulwar podleje, ale jest to spokojne rozlanie siecwody. Zawsze Kumieka jako rwącą gorska rzeka wyrządzała krzywdę misstu.
(2025.07.30)
Powrót do komentarzy