Wybrany wątek opinii

Bogu dziekuje, ze miasto naszego podworka na Wiejskiej robic nie chcialo! U nas wszystko elegancko wsiaka. Moze w wyzej jesyesmy? Ale chyba nie....
(2025.07.29)
Wyżej i mamy trochę więcej zieleni.
098 (2025.07.29)
Gdzie ul. wiejska, a gdzie Dzikuska....
(2025.07.29)
A mozna po polsku?
(2025.07.29)
Powrót do komentarzy