Wybrany wątek opinii
Bogu dziekuje, ze miasto naszego podworka na Wiejskiej robic nie chcialo! U nas wszystko elegancko wsiaka. Moze w wyzej jesyesmy? Ale chyba nie....
Do moderacji
Odpowiedz
17
1
Wyżej i mamy trochę więcej zieleni.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Gdzie ul. wiejska, a gdzie Dzikuska....
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
A mozna po polsku?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0