Wybrany wątek opinii
Ha, ha, ha. Pisałem o kondycji koryta Kumieli mnóstwo razy. Teraz powinni zapłacić za straty urzędnicy Wód Polskich za brak chęci do pracy, brak wyobraźni, Cóż, tak tylko można w państwie z kartonu.
Do moderacji
Odpowiedz
104
18
Elzam budują budynek Elzam Tower na Obwoźnej powinien walczyć o poszerzenie kanału Kumieli wzdłuż ich działki od strony ulicy Fabrycznej. Teraz nie dość że mieszkania nie idą to jeszcze garażowiec zalewa będzie. Od lat wąski zaromośnięty rów od przepustu na Grunwaldzkiej spiętrza odcinki wczesniejsze i nikt nic z tym nie robi tylko czasem brzegi kosi z trawy.
Do moderacji
Odpowiedz
32
8
Kartoniarz, wskaż mi miasto, które przyjmie taką ilość wody na dobę, przy zadbanych studzienkach? Na wakacjach, w Norwegii doświadczyłem niedawno opady rzędu 70mm/m2,doszło do podtopień i osunięć ziemi. Z naturą i swoją głupotą nie wygrasz.
Do moderacji
Odpowiedz
12
12
Z kartonu to już było, ale 5 lat wstecz.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
A gdzie Kierwiński? Brygada uśmiechnijcie się, Hej.
Do moderacji
Odpowiedz
9
8
@ElzamSamWinien - Ul. Obwoźnej?! Obwoźny to jest cyrk, jak akurat ruszą zady z ratusza żeby się podlansować. Ulica nosi nazwę: Oboźna...
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Gdyby wszyscy obwiniali rządzących za skutki żywiołów, to wiele Państw byłoby z "kartonu".
Do moderacji
Odpowiedz
0
3
A kto z radnych kierował zapytania do Wód Polskich ws rzeki Kumieli? A miasto samo przez siebie nie jest w stanie podjąć działań? Same sieroty za pieniądze ludzi. Tylko drzewa sadzić potrafią.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2