UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jest skandal. Ludzie stracili mienie, dorobek własnego życia. Czy ktoś ostrzegł mieszkańców??? Były jakieś komunikaty ??? Mieszkania nie przesuniesz ale samochody podtopione ??? Dla mnie to skandal. , że do tego doszło. To pokaż amatorki. Do tego wczoraj Wciska i Gelert promowali program zadłużania Elbląga ze względu na cofkę. Brak wyobraźni nastawiony na zbijanie politycznego kapitału... Gdzie oni teraz są ? Tak się martwią o nas a jak trzeba pomóc, zlapac za łopatę czy worek to ich nie ma.... TAK SIE KONCZY GLOSOWANE W MIESCIE NIE MA GOSPODARZA TYLKO NA TOWARZYSZA PARTYJNEGO.. LUDZIE OBUDŹCIE SIE.

Bhima

Anuluj