Wybrany wątek opinii

I teraz wszyscy poszkodowani powinni złożyć pozew zbiorowy przeciw miastu, bo jak kilka miesięcy temu sygnalizowałem że mamy suszę i to dobry moment na oczyszczenie koryta Kumieli, wzmocnienie i naprawienie brzegów, stworzenie nowych zabezpieczeń w newralgicznych miejscach to nie chcieli słuchać. To teraz każdy kto ma jakiś związek z zabezpieczeniem przeciwpowodziowym w mieście powinien wyłożyć kasę z własnej kieszeni plus miasto powinno z ubezpieczalni i własnego budżetu odkupić mienie mieszkańcom.
#zainteresowany# (2025.07.29)
@#zainteresowany# - pomarzyć dobra rzecz, jeszcze się zdziwisz bo zamiast tego dostaną nagrody
(2025.07.29)
@#zainteresowany# - pretensje proszę zgłaszać do Wód Polskich
obserwator 1 (2025.07.29)
Powrót do komentarzy