Wybrany wątek opinii
I teraz wszyscy poszkodowani powinni złożyć pozew zbiorowy przeciw miastu, bo jak kilka miesięcy temu sygnalizowałem że mamy suszę i to dobry moment na oczyszczenie koryta Kumieli, wzmocnienie i naprawienie brzegów, stworzenie nowych zabezpieczeń w newralgicznych miejscach to nie chcieli słuchać. To teraz każdy kto ma jakiś związek z zabezpieczeniem przeciwpowodziowym w mieście powinien wyłożyć kasę z własnej kieszeni plus miasto powinno z ubezpieczalni i własnego budżetu odkupić mienie mieszkańcom.
Do moderacji
Odpowiedz
43
7
@#zainteresowany# - pomarzyć dobra rzecz, jeszcze się zdziwisz bo zamiast tego dostaną nagrody
Do moderacji
Odpowiedz
13
0
@#zainteresowany# - pretensje proszę zgłaszać do Wód Polskich
Do moderacji
Odpowiedz
4
7