Wybrany wątek opinii
Więcej betonu, mniej drzew, więcej bloków stawiać, betonować, brawo....
Do moderacji
Odpowiedz
58
9
Co za bzdury piszesz, przy tak intensywnych opadach żadne drzewa czy zieleń nie uchronić miasta, bo nie przyjmą tyle wody. Trzeba rozbudować infrastrukturę hydrotechniczną. A jak betony Ci przeszkadzają to można na przedmieścia, na wieś lub do lasu się wyprowadzić
Do moderacji
Odpowiedz
10
34