Wybrany wątek opinii

Więcej betonu, mniej drzew, więcej bloków stawiać, betonować, brawo....
(2025.07.29)
Co za bzdury piszesz, przy tak intensywnych opadach żadne drzewa czy zieleń nie uchronić miasta, bo nie przyjmą tyle wody. Trzeba rozbudować infrastrukturę hydrotechniczną. A jak betony Ci przeszkadzają to można na przedmieścia, na wieś lub do lasu się wyprowadzić
#zainteresowany# (2025.07.29)
Powrót do komentarzy