161
29.07.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@#zainteresowany# - pretensje proszę zgłaszać do Wód Polskich
obserwator 1 (2025.07.29)
Podziękujmy protestującym ekologom.
(2025.07.29)
@t7ior - Może taka mała krówka? Kolega pewnie w Anglii już tyle czasu że mu się miesza?
heniek6 (2025.07.29)
Worki z piaskiem rozdali, czego jeszcze chceta? Jak wybierata, tak mata! Mata piłke i wodnom piłke grajta. A "prosiarski" to wsio łogarnie.
Kupię audi 100 niezalane (2025.07.29)

info

17  
  3
Czyli jak to mawiał klasyk: prognozy nie są przesadnie alarmujące. Gdzie jest sztab kryzysowy?
(2025.07.29)

info

21  
  2
dlaczego ci mieszkancy nie przestawili samochodow pare ulic dalej, przeciez to juz tyle razy tam zalewa.
marniak (2025.07.29)
@Elf - Jak to co zrobili? Dali się przekonać pseudoekologom że projekt zbiornika retencyjnego przy Bażantarni nie jest takim jaki oni by chcieli i całość poszła do kosza, a mieli już zaczynać budowę.
(2025.07.29)
@Bhima - Masz rację, ale do wyboru byli tylko towarzysze partyjni.
Arni (2025.07.29)
No usmiechajcie się PO, SLD, PSL to wy tak rzadzicie w Elblągu. Pytam gdzie są pieniądze dla Elbląga na pracę i budowę obiektów p, powodziowych. CO????
(2025.07.29)
Cofki.
(2025.07.29)