A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@#zainteresowany# - pretensje proszę zgłaszać do Wód Polskich
Podziękujmy protestującym ekologom.
@t7ior - Może taka mała krówka? Kolega pewnie w Anglii już tyle czasu że mu się miesza?
Worki z piaskiem rozdali, czego jeszcze chceta? Jak wybierata, tak mata! Mata piłke i wodnom piłke grajta. A "prosiarski" to wsio łogarnie.
Czyli jak to mawiał klasyk: prognozy nie są przesadnie alarmujące. Gdzie jest sztab kryzysowy?
dlaczego ci mieszkancy nie przestawili samochodow pare ulic dalej, przeciez to juz tyle razy tam zalewa.
@Elf - Jak to co zrobili? Dali się przekonać pseudoekologom że projekt zbiornika retencyjnego przy Bażantarni nie jest takim jaki oni by chcieli i całość poszła do kosza, a mieli już zaczynać budowę.
@Bhima - Masz rację, ale do wyboru byli tylko towarzysze partyjni.
No usmiechajcie się PO, SLD, PSL to wy tak rzadzicie w Elblągu. Pytam gdzie są pieniądze dla Elbląga na pracę i budowę obiektów p, powodziowych. CO????
Cofki.