UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co za bzdury piszesz, przy tak intensywnych opadach żadne drzewa czy zieleń nie uchronić miasta, bo nie przyjmą tyle wody. Trzeba rozbudować infrastrukturę hydrotechniczną. A jak betony Ci przeszkadzają to można na przedmieścia, na wieś lub do lasu się wyprowadzić
#zainteresowany#