Wybrany wątek opinii
Sztab kryzysowy ciągle śpi. Za co biorą pieniądze każdego miesiąca. Działają tak, jak w Afryce, Jak coś się zdarzy, to zaczyna się myśleć. Nie są w stanie przewidzieć zagrożeń i ich skutków. Mówiło się dawno o wielkich opadach. Działa się po fakcie.
Do moderacji
Odpowiedz
77
15
No sztab kryzysowy... jego szef ma się raczej dobrze. I emerytura i pensja. W oświadczeniu majątkowym wyglądało to mega przepaśnie.
Do moderacji
Odpowiedz
23
1