A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bardzo uzasadniony apel "Naszego Elbląga". Nie boją się iść pod prąd którą bezrefleksyjnie prą setki osób żyjących w pułapce ulic Rawska, Łęczycka, Bema. "Nasz Elbląg' stoi na straży integralności Bażantarni i broni tego naturalnego zasobu przed pełzającym / rozciągniętym w czasie zajeżdżeniem przez samochody. Bażantarnia to skarb całego Elbląga i nie wolno podejmować decyzji o degradacji Bażantarni, by skrócić jakiejś grupie osób drogę do innych części miasta
Podoba mi się użyty przez któregoś z przedmówców termin BETON na określenie osób wrzeszczących BUDOWAC, nie oglądać się BUDOWAĆ! Wyasfaltujcie od razu czerwony szlak wzdłuż Srebrnego Potoku
Ta osoba jest dziś wiceprezydentem i będzie bronić tej koncepcji do grobowej deski
To jest prawdziwe źródło problemu. Pani wiceprezydent powinna wyjaśnić elblazanom dlaczego departament którym kierowała podjął decyzję o kumulacji tyłu inwestycji w miejscu gdzie infrastruktura drogowa jest az tak niedorozwinieta. Proponujevtamnjeszce wpasować komendę policji oraz pogotowie. No i oczywiście kolejne osiedle
Po przeczytaniu listu otwartego nowego Elbląga wiem, że chodzi im od kilku lat o zablokowanie budowy Obwodnicy Wschodniej. Początek dał prezydent Wilk, który w pierwszych dniach swojej kadencji wstrzymał budowę obwodnicy przez firmę Skanska.
Nie widzę związku miedzy PiS, a Nowym Elblągiem, ale obie grupy negują działania Prezydentów nie z ich opcji.
I najważniejsze : w liście nie jest przedstawione rozwiązanie problemu korków na Bema, tylko nie, bo hałas będzie przeszkadzał zwierzętom w Bażantarni, a w moim domyśle mieszkańcom ulicy Chrobrego i Marymonckiej. Jeżeli budowa II części Obwodnicy nie rozpocznie się w tym roku będzie to sygnał uległości Prezydenta przed grupami przeciwników każdej wiekszej miejskiej inwestycji władz Elblaga.
Żadnej obwodnicy przez Bażantarnie! Wszystkie warianty są nie do przyjęcia. Trzeba powstrzymać POwska szarańcze przed zniszczeniem naszej Bażantarni.
GDZIE JEST NAPISANE ŻE NIE CHCEMY ŻEBY BUDOWAĆ?? Chcemy, ale nie w tym miejscu. Proste jak budowa cepa, na tym się powinniście znać. - czy to jest oficjalne stanowisko Nowego Elbląga ? Bo w ich liście mocno otwartym brak jest sensownej i realnej kontrpropozycji.
Jak nie w tym miejscu to w ktorym miejscu? Macie jakieś realne rozwiązanie na możliwości budżetu Elbląga?
Czy zastanawialiście się jak wplywa na zdrowie mieszkańców skumulowane zanieczyszczenie powietrza na zakorkowanej obecnoe Bema?
Lepiej było wydłużyć linię tramwajową z Saperów na Dębice
@wfge34y - Poparło w wyborach kontynuację prezydentury Pana Wróblewskiego na Pana Missana z wiarą że zapoczątkowana ulica Wschodnia doczeka się kontynuacji wbrew blokowaniu pisu. To oczywiste. Budować a Pan Missan ma zielone światło od mieszkańców Elbląga.