Wybrany wątek opinii
3 tys przeciw, a za budową 80 tys. Budować
Do moderacji
Odpowiedz
86
57
Do moderacji
Odpowiedz
11
17
@TRUMP - Kilka zer za dużo, za budową było 137 osób według konsultacji. Trochę słabo to wygląda przy 3 tysiącach.
Do moderacji
Odpowiedz
25
29
A ty jesteś.....
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Nawrocki to jest biskup skoro Trampek papieżem.
Do moderacji
Odpowiedz
8
9
I Nawrocki dostał mieszkanie od bezdomnego...
Do moderacji
Odpowiedz
10
14
@TRUMP - Nie zauważyłem, aby te twoje 80 tys. osób poparło budowę, kolejny sen?
Do moderacji
Odpowiedz
14
11
@wfge34y - Poparło w wyborach kontynuację prezydentury Pana Wróblewskiego na Pana Missana z wiarą że zapoczątkowana ulica Wschodnia doczeka się kontynuacji wbrew blokowaniu pisu. To oczywiste. Budować a Pan Missan ma zielone światło od mieszkańców Elbląga.
Do moderacji
Odpowiedz
12
14
@TRUMP - A kto zebral to 80tys za budowa? Nadinterpretacja!
Mieszkaniec Zawady - gdzie można dopisac sie do listy przeciw budowie?
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Słabo wygląda możność głosowania ludzi nie tylko z Elbląga, Polski ale z całego świata. Sprawdzałem, było tam sporo głosów z np. Niemiec.
Do moderacji
Odpowiedz
1
4
@TRUMP - Kiepskie lokalizacje ale jestem za !!! i powinno być wybudowane piorunem.....
Do moderacji
Odpowiedz
0
1