Wybrany wątek opinii

3 tys przeciw, a za budową 80 tys. Budować
TRUMP (2025.05.05)
@TRUMP - Ta a Trump jest papieżem
(2025.05.05)
@TRUMP - Kilka zer za dużo, za budową było 137 osób według konsultacji. Trochę słabo to wygląda przy 3 tysiącach.
(2025.05.05)
A ty jesteś.....
(2025.05.05)
Nawrocki to jest biskup skoro Trampek papieżem.
(2025.05.05)
I Nawrocki dostał mieszkanie od bezdomnego...
Ksiądz Kaszanka (2025.05.05)
@TRUMP - Nie zauważyłem, aby te twoje 80 tys. osób poparło budowę, kolejny sen?
wfge34y (2025.05.05)
@wfge34y - Poparło w wyborach kontynuację prezydentury Pana Wróblewskiego na Pana Missana z wiarą że zapoczątkowana ulica Wschodnia doczeka się kontynuacji wbrew blokowaniu pisu. To oczywiste. Budować a Pan Missan ma zielone światło od mieszkańców Elbląga.
(2025.05.05)
@TRUMP - A kto zebral to 80tys za budowa? Nadinterpretacja! Mieszkaniec Zawady - gdzie można dopisac sie do listy przeciw budowie?
Zawadiaka (2025.05.05)
Słabo wygląda możność głosowania ludzi nie tylko z Elbląga, Polski ale z całego świata. Sprawdzałem, było tam sporo głosów z np. Niemiec.
Bizda (2025.05.06)
@TRUMP - Kiepskie lokalizacje ale jestem za !!! i powinno być wybudowane piorunem.....
Antonis (2025.05.06)
Powrót do komentarzy