UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
To jest prawdziwe źródło problemu. Pani wiceprezydent powinna wyjaśnić elblazanom dlaczego departament którym kierowała podjął decyzję o kumulacji tyłu inwestycji w miejscu gdzie infrastruktura drogowa jest az tak niedorozwinieta. Proponujevtamnjeszce wpasować komendę policji oraz pogotowie. No i oczywiście kolejne osiedle