UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To jest prawdziwe źródło problemu. Pani wiceprezydent powinna wyjaśnić elblazanom dlaczego departament którym kierowała podjął decyzję o kumulacji tyłu inwestycji w miejscu gdzie infrastruktura drogowa jest az tak niedorozwinieta. Proponujevtamnjeszce wpasować komendę policji oraz pogotowie. No i oczywiście kolejne osiedle