UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Po przeczytaniu listu otwartego nowego Elbląga wiem, że chodzi im od kilku lat o zablokowanie budowy Obwodnicy Wschodniej. Początek dał prezydent Wilk, który w pierwszych dniach swojej kadencji wstrzymał budowę obwodnicy przez firmę Skanska. Nie widzę związku miedzy PiS, a Nowym Elblągiem, ale obie grupy negują działania Prezydentów nie z ich opcji. I najważniejsze : w liście nie jest przedstawione rozwiązanie problemu korków na Bema, tylko nie, bo hałas będzie przeszkadzał zwierzętom w Bażantarni, a w moim domyśle mieszkańcom ulicy Chrobrego i Marymonckiej. Jeżeli budowa II części Obwodnicy nie rozpocznie się w tym roku będzie to sygnał uległości Prezydenta przed grupami przeciwników każdej wiekszej miejskiej inwestycji władz Elblaga.


Anuluj