UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo uzasadniony apel "Naszego Elbląga". Nie boją się iść pod prąd którą bezrefleksyjnie prą setki osób żyjących w pułapce ulic Rawska, Łęczycka, Bema. "Nasz Elbląg' stoi na straży integralności Bażantarni i broni tego naturalnego zasobu przed pełzającym / rozciągniętym w czasie zajeżdżeniem przez samochody. Bażantarnia to skarb całego Elbląga i nie wolno podejmować decyzji o degradacji Bażantarni, by skrócić jakiejś grupie osób drogę do innych części miasta