UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@wfge34y - Poparło w wyborach kontynuację prezydentury Pana Wróblewskiego na Pana Missana z wiarą że zapoczątkowana ulica Wschodnia doczeka się kontynuacji wbrew blokowaniu pisu. To oczywiste. Budować a Pan Missan ma zielone światło od mieszkańców Elbląga.


Anuluj