UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

GDZIE JEST NAPISANE ŻE NIE CHCEMY ŻEBY BUDOWAĆ?? Chcemy, ale nie w tym miejscu. Proste jak budowa cepa, na tym się powinniście znać. - czy to jest oficjalne stanowisko Nowego Elbląga ? Bo w ich liście mocno otwartym brak jest sensownej i realnej kontrpropozycji.


Anuluj