UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
GDZIE JEST NAPISANE ŻE NIE CHCEMY ŻEBY BUDOWAĆ?? Chcemy, ale nie w tym miejscu. Proste jak budowa cepa, na tym się powinniście znać. - czy to jest oficjalne stanowisko Nowego Elbląga ? Bo w ich liście mocno otwartym brak jest sensownej i realnej kontrpropozycji.