Wybrany wątek opinii
W pełni zgoda, decyzja o postawieniu w tym miejscu straży pożarnej i osiedli bez wybudowanej drogi to jakaś pomyłka
Do moderacji
Odpowiedz
73
12
Od dawna mam wrażenie że ktoś, kto jest odpowiedzialny za umiejscowienie różnych inwestycji budowlanych w E-gu to ktoś chyba obłąkany. To jakieś szaleństwo. Pamiętam jak wielu przyjezdnych podziwiało przestrzeń w mieście a także zieleń. Za jakiś czas, niestety, za przyczyną jakichś dziwnych osób to się zmieni.
Do moderacji
Odpowiedz
44
20
Ta osoba jest dziś wiceprezydentem i będzie bronić tej koncepcji do grobowej deski
Do moderacji
Odpowiedz
11
2
To jest prawdziwe źródło problemu. Pani wiceprezydent powinna wyjaśnić elblazanom dlaczego departament którym kierowała podjął decyzję o kumulacji tyłu inwestycji w miejscu gdzie infrastruktura drogowa jest az tak niedorozwinieta. Proponujevtamnjeszce wpasować komendę policji oraz pogotowie. No i oczywiście kolejne osiedle
Do moderacji
Odpowiedz
19
2
"No i oczywiście kolejne osiedle" i bloki na tyle blisko siebie żeby z balkonu na balkon naprzeciwko można przeciągnąć linkę z bloczkami do suszenia prania. A i dla chcących w karty POgrać albo i co jeszcze POlać.....
Do moderacji
Odpowiedz
10
4
Tak... jak na urzędzie wśród "swoich" coś skręcisz - pomyłka. :-)... to nie podpisywali głupcy. Nic nie jest bezinteresowne poza miłością. Most Unijny bez drogi rowerowej i dalej. to też błąd ?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0