Wybrany wątek opinii

W pełni zgoda, decyzja o postawieniu w tym miejscu straży pożarnej i osiedli bez wybudowanej drogi to jakaś pomyłka
(2025.05.05)
Od dawna mam wrażenie że ktoś, kto jest odpowiedzialny za umiejscowienie różnych inwestycji budowlanych w E-gu to ktoś chyba obłąkany. To jakieś szaleństwo. Pamiętam jak wielu przyjezdnych podziwiało przestrzeń w mieście a także zieleń. Za jakiś czas, niestety, za przyczyną jakichś dziwnych osób to się zmieni.
(2025.05.05)
Ta osoba jest dziś wiceprezydentem i będzie bronić tej koncepcji do grobowej deski
(2025.05.05)
To jest prawdziwe źródło problemu. Pani wiceprezydent powinna wyjaśnić elblazanom dlaczego departament którym kierowała podjął decyzję o kumulacji tyłu inwestycji w miejscu gdzie infrastruktura drogowa jest az tak niedorozwinieta. Proponujevtamnjeszce wpasować komendę policji oraz pogotowie. No i oczywiście kolejne osiedle
(2025.05.05)
"No i oczywiście kolejne osiedle" i bloki na tyle blisko siebie żeby z balkonu na balkon naprzeciwko można przeciągnąć linkę z bloczkami do suszenia prania. A i dla chcących w karty POgrać albo i co jeszcze POlać.....
(2025.05.05)
Tak... jak na urzędzie wśród "swoich" coś skręcisz - pomyłka. :-)... to nie podpisywali głupcy. Nic nie jest bezinteresowne poza miłością. Most Unijny bez drogi rowerowej i dalej. to też błąd ?
Antonis (2025.05.06)
Powrót do komentarzy