Wybrany wątek opinii

Żadnej obwodnicy przez Bażantarnie! Wszystkie warianty są nie do przyjęcia. Trzeba powstrzymać POwska szarańcze przed zniszczeniem naszej Bażantarni.
Jawamwojtaniewybierałem (2025.05.05)
@Jawamwojtaniewybierałem - Niedoczekanie. PO będzie i nadal stawia na rozwój miasta Elbląg a nie na zwijanie biznesu jak prawica. Mieli osiem lat aby odlewnia nie upadła a co zrobili pisowcy na Wiejskiej? Nic. Obwodnica będzie tak czy siak jak Trampek będzie mieć Grenlandię.
(2025.05.05)
@Jawamwojtaniewybierałem - Planowana droga nie przebiega w granicach bażantarni i nie jest żadna obwodnica. Myślenie nie boli.
Pijak (2025.05.05)
@Pijak - To w jakim celu ją budowano.. ktoś coś brał? A na Gen. Bema dalej piekło przez 6 godzin dziennie. Tylko Gen. Bema i Grunwaldzka pozwala komunikować wschód - zachód miasta którego 2/3 mieszkańców zamieszkuje tereny położone 2 km na północ. Niech ktoś sprawdzi ile km jest od ronda przy Druskiej do mostu Unii. To nawet na mapie tragedia. Tyle kadencji, tyle partyjnych przepychanek....
Antonis (2025.05.05)
@Jawamwojtaniewybierałem - Powstrzymywać już nie można bo droga potrzebna. Co do..... to już nie odleci bo zasiedział się od dawna. W dodatku może urosnąć w siłę kiedy T. wygra bo kandydata N. haka szukają taki to sposób na "niepomyślną" demokrację, który z PRL pamiętają niektórzy jeszcze :-(
Antonis (2025.05.06)
Powrót do komentarzy