UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To jest prawdziwe źródło problemu. Pani wiceprezydent powinna wyjaśnić elblazanom dlaczego departament którym kierowała podjął decyzję o kumulacji tyłu inwestycji w miejscu gdzie infrastruktura drogowa jest az tak niedorozwinieta. Proponujevtamnjeszce wpasować komendę policji oraz pogotowie. No i oczywiście kolejne osiedle