Wybrany wątek opinii
Ja nie wiem kto wpadł na pomysł, żeby zrób Straż Pożarną na Łęczyckiej. Przecież Bema cały czas jest zakorkowana. Lepiej było zrobiq⁹
Do moderacji
Odpowiedz
18
3
Lepiej było wydłużyć linię tramwajową z Saperów na Dębice
Do moderacji
Odpowiedz
10
1