Wybrany wątek opinii

Ja nie wiem kto wpadł na pomysł, żeby zrób Straż Pożarną na Łęczyckiej. Przecież Bema cały czas jest zakorkowana. Lepiej było zrobiq⁹
(2025.05.05)
Lepiej było wydłużyć linię tramwajową z Saperów na Dębice
(2025.05.05)
Powrót do komentarzy