89
05.05.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
I Nawrocki dostał mieszkanie od bezdomnego...
Ksiądz Kaszanka (2025.05.05)
Budować jak najszybciej. Zawsze się trafią jacyś malkontenci. Ta droga jest niezbędna do funkcjonowania miasta na odpowiednim poziomie.
(2025.05.05)

info

36  
  30
@TRUMP - Nie zauważyłem, aby te twoje 80 tys. osób poparło budowę, kolejny sen?
wfge34y (2025.05.05)
@Lukaszenko - O, nasze elbląskie AI wróciło :)
(2025.05.05)
Aleja Sybiraków jest na mapie
(2025.05.05)

info

1  
  1
Naprawdę ten cały beton który pisze idiotyczne "BUDOWAĆ!" nie umie czytać ze zrozumieniem?? GDZIE JEST NAPISANE ŻE NIE CHCEMY ŻEBY BUDOWAĆ?? Chcemy, ale nie w tym miejscu. Proste jak budowa cepa, na tym się powinniście znać.
(2025.05.05)

info

18  
  23
Ja nie wiem kto wpadł na pomysł, żeby zrób Straż Pożarną na Łęczyckiej. Przecież Bema cały czas jest zakorkowana. Lepiej było zrobiq⁹
(2025.05.05)
To niech ruch obywatelski znajdzie i da pieniądze na swoje fanaberie. Trzeba budować dla większości elblążan bo to dla bezpieczeństwa i udrożnienia komunikacji w mieście.
wiem (2025.05.05)
Nigdy nie zaczną tej budowy, sami malkontenci i eko świry :)
(2025.05.05)

info

14  
  15
I co, serio myślicie że jak będzie Wschodnia w bażantarni, to szybko przelecicie na drugą strone miasta? Zamienicie korek na Bema na korek na Marymockiej i dalej przy rondach. No tak, ale przyjemniej się będzie stało w korku w lesie, . , ,
(2025.05.05)

info

27  
  8