UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo uzasadniony apel "Naszego Elbląga". Nie boją się iść pod prąd którą bezrefleksyjnie prą setki osób żyjących w pułapce ulic Rawska, Łęczycka, Bema. "Nasz Elbląg' stoi na straży integralności Bażantarni i broni tego naturalnego zasobu przed pełzającym / rozciągniętym w czasie zajeżdżeniem przez samochody. Bażantarnia to skarb całego Elbląga i nie wolno podejmować decyzji o degradacji Bażantarni, by skrócić jakiejś grupie osób drogę do innych części miasta