A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Miasto się korkuje, bo jest za dużo samochodów, a nie za mało dróg! W dodatku "korki" są śmieszne w porównaniu z innymi miastami, za to koszt przekopania zielonego terenu poważny. Zamiast Bema będą zatory na Sybiraków/Marymonckiej, bo to wąskie uliczki
Wariant Nowego Elbląga jest najgorszy z możliwych! Kto da na to kasę? To jest dwu albo nawet trzy krotny koszt pozostałych wariantów!
Państwo z Nowego Elbląga, trzeba wam przypomnieć że jest XXI wiek a więc i coraz to większe potrzeby bezpiecznej komunikacji w Elblągu. Zatem ul. Wschodnia będzie tą ulicą która w znacznym stopniu poprawi i usprawni komunikację miejską. Więc musicie się pogodzić z budową tejże ulicy i to trzeba przyznać że jest to minimalna ingerencja w naszą Bażantarnię.
Taaaa... Tylko że z roku na rok samochodów przybywa a i korki coraz większe i będą jeszcze większe. Trzeba teraz myśleć zanim bedzie za pózno by coś wybudować konkretnego jwłaśnie jak ulicę Wschodnią. Koszt przekopania tego terenu jest żadny w porównaniu z doskonałym dojazdem i bezpieczną jazdą. Budować bo potem będzie jeszcze większy płacz i lament a osiedli w tym rejonie przybywa.
Nowy Elblag to jest nowa lewica?
Państwo z Nowego Elbląga przedstawiają wariant zaporowy, niemożliwy, niedorzeczny. Kości zostały już rzucone. Powstała już czesc wsch obwodnicy i nikt i nic nie będzie budować od nowa. To strata pieniędzy.
Bardzo dobry przebieg zaproponowany przez NE. Pozostale tylko po to zeby usilnie polaczyc z droga do lesniczowki, ktora ktos bez pomyslu sobie narysowal, bo mial jakas pijacka wizje. Kierowcy maja jechac w kierunku Debicy, zeby sie pozniej cofac ?
Konsultacje już się zakończyły, teraz pora na budowę II części Obwodnicy
Ruch Obywatelski Nowy Elbląg - kto firmuje ten zacny Ruch ?
Ciekawe jakie stanowisko jest Nowego Elbląga w temacie łąki o pow.5500 m2 na Placu Konstytucji w samym środku Elbląga.
@jimi - Czy ktokolwiek z Nowy Elblag przeszedł się proponowanym wariantem zielonym? To same MOKRADŁA i torfowiska od straży, w dalszym biegu ogródki działkowe i tereny prywatne a jeszcze nie jestem w połowie nędznego wariantu. Koszty byłyby gigantyczne PALOWANIA i wywłaszaczania, 50mln zł lekko. Do tego zniszczenie parkingu dla narciarzy pod Górą Chrobrego o ile stok na igielicie ruszy kiedyś. Poza tym korki przed wjazdem do straży pożarnej i wojska by zostały więc ich wariant też nic nie polepsza. N.E. chce tylko zaistnieć dla kasy a nie chce tej drogi. Budować wariant 2 lub 3 bo mieszkańcy czekają na obciążenie Bema.