UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wariant Nowego Elbląga jest najgorszy z możliwych! Kto da na to kasę? To jest dwu albo nawet trzy krotny koszt pozostałych wariantów!
Wariant Nowego Elbląga jest najgorszy z możliwych! Kto da na to kasę? To jest dwu albo nawet trzy krotny koszt pozostałych wariantów!