UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wariant Nowego Elbląga jest najgorszy z możliwych! Kto da na to kasę? To jest dwu albo nawet trzy krotny koszt pozostałych wariantów!


Anuluj