UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Bardzo dobry przebieg zaproponowany przez NE. Pozostale tylko po to zeby usilnie polaczyc z droga do lesniczowki, ktora ktos bez pomyslu sobie narysowal, bo mial jakas pijacka wizje. Kierowcy maja jechac w kierunku Debicy, zeby sie pozniej cofac ?
+-=