UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bardzo dobry przebieg zaproponowany przez NE. Pozostale tylko po to zeby usilnie polaczyc z droga do lesniczowki, ktora ktos bez pomyslu sobie narysowal, bo mial jakas pijacka wizje. Kierowcy maja jechac w kierunku Debicy, zeby sie pozniej cofac ?

+-=