UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Miasto się korkuje, bo jest za dużo samochodów, a nie za mało dróg! W dodatku "korki" są śmieszne w porównaniu z innymi miastami, za to koszt przekopania zielonego terenu poważny. Zamiast Bema będą zatory na Sybiraków/Marymonckiej, bo to wąskie uliczki