UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Państwo z Nowego Elbląga przedstawiają wariant zaporowy, niemożliwy, niedorzeczny. Kości zostały już rzucone. Powstała już czesc wsch obwodnicy i nikt i nic nie będzie budować od nowa. To strata pieniędzy.
Boss.