UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Taaaa... Tylko że z roku na rok samochodów przybywa a i korki coraz większe i będą jeszcze większe. Trzeba teraz myśleć zanim bedzie za pózno by coś wybudować konkretnego jwłaśnie jak ulicę Wschodnią. Koszt przekopania tego terenu jest żadny w porównaniu z doskonałym dojazdem i bezpieczną jazdą. Budować bo potem będzie jeszcze większy płacz i lament a osiedli w tym rejonie przybywa.


Anuluj