A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@zenekspodsklepu - Czy ktokolwiek z Nowy Elblag przeszedł się proponowanym wariantem zielonym? To same MOKRADŁA i torfowiska od straży, w dalszym biegu ogródki działkowe i tereny prywatne a jeszcze nie jestem w połowie nędznego wariantu. Koszty byłyby gigantyczne PALOWANIA i wywłaszaczania, 50mln zł lekko. Do tego zniszczenie parkingu dla narciarzy pod Górą Chrobrego. Poza tym korki przed wjazdem do straży pożarnej i wojska by zostały więc ich wariant też nic nie polepsza. N.E. chce tylko zaistnieć dla kasy a nie chce tej drogi. Budować wariant 2 lub 3 bo mieszkańcy czekają na obciążenie ulicy Bema.
Budować OBWODNICĘ, a nie kolejną uliczkę w mieście! Budować "szerzej" żeby nie wpuszczać ruchu do miasta!
@zenekspodsklepu - Beznadziejny i drogi
@marz - Popłacz się
Elbląg nie potrzebuje ulicy wschodniej.
wariant nowego elblaga jest najbardziej korzystny, bo te tereny na wschod od gesiej gory az do wschodniej mozna przeciez tam osiedle wybudowac w swietnym miejscu i zgarnac kase od developeruchow
jak tam nie mieszkam i nie jeżdze dla mnie to tararaa niec htam i lotnistko zrobią ale problem; D
Wariant Nowego Elbląga najbardziej korzystny? Ale z ktoej strony napewno nie budżetowej, a tym bardziej praktycznej. Obwodnica Wschodnia jest potrzeba i to bardzo a skoro jest już zakończony pewien etap należy go dokończyć. Oczywiście najwięcej do powiedzenia mają osoby które być może nie mieszkają w tym rejonie miasta. Elbląg powinien się rozwiać, budować nowe drogi a nie tylko łatać dziury często przed Waszymi domami
Nowe Elbląg? Nieeee, to nie przejdzie!
Samochody mają nie zjeżdżać do ronda, więc wariant NE jest błędny. Ruch ma być przekierowany na północ Elbląga, nie do Bema, nie do Grunwaldzkiej