UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Konsultacje nie poszły po waszej myśli to teraz chcecie zrobić reasumpcje ? Nie ośmieszajcie się i nie blokujcie rozwoju Elbląga

Budować rozwijać miasto

Anuluj