UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miasto się korkuje, bo jest za dużo samochodów, a nie za mało dróg! W dodatku "korki" są śmieszne w porównaniu z innymi miastami, za to koszt przekopania zielonego terenu poważny. Zamiast Bema będą zatory na Sybiraków/Marymonckiej, bo to wąskie uliczki


Anuluj