UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Państwo z Nowego Elbląga, trzeba wam przypomnieć że jest XXI wiek a więc i coraz to większe potrzeby bezpiecznej komunikacji w Elblągu. Zatem ul. Wschodnia będzie tą ulicą która w znacznym stopniu poprawi i usprawni komunikację miejską. Więc musicie się pogodzić z budową tejże ulicy i to trzeba przyznać że jest to minimalna ingerencja w naszą Bażantarnię.
wiem